Aktaşlar Group

1998 yılından itibaren inşaat sektöründe hizmet vermekte olan Aktaşlar Group  İnşaat müşteri odaklı çalışmaları ile hızla büyümektedir. Her kesimden halkımıza hitap eden fiyat politikamız, sektörde sağlam ve önemli bir yere ulaşmamızı sağlamıştır. Yüksek kalite, uygun maliyet, hızlı teslimat bizim kalite politikamızdır.

İnşaat sektöründe bilindiği üzere kalite ve tecrübe ön plandadır. Deprem kuşağı altındaki ülkemizde, geçmişten günümüze kadar bu unsur inşaat sektöründe hiç dikkate alınmamıştır. Bu amaçla çalışma politikası olan firmamız deneyimli ve güçlü yapısı ile size her konuda güven ve huzuru vahat etmektedir.

Aktaşlar Group İnşaat'ın ana faaliyet alanlarından biri olan konut inşaatları; Yılların getirdiği tecrübe ile bir çok proje ve bu alanda önde firmalar arasında yer almasını sağlamıştır.

Anahtar teslim proje ve uygulamaları Aktaşlar Group İnşaat projeden, malzeme temini ve sonrasında inşaatına kadar toplam kalite anlayışı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirir.

İnşaat deneyimi ile şirketimiz, her projenin en iyi kalitede, söz verilen zamanda ve düşük maliyet ile tamamlanabilmesi için çalışmaktadır. Şirketimiz, daha uzun yıllar inşaat sanayinde kaliteden ödün vermeden başarılara devam etmek amacını taşımaktadır.

Şirketimiz, İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunduğumuz kamu kurum kuruluşlara ve halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak, temel kalite politikamızdır.

Elde ettiğimiz güven en büyük kazancımızdır.

Saygılarımızla,

ZÜLKÜF  AKTAŞ.

Yönetim Kurulu Başkanı

Sizi Arayalım
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?